Autoabi

Meie autoabi spetsialistid aitavad Teid ööpäevaringselt ootamatute ja ettenägematute juhtumite korral, olgu selleks siis avarii, tehniline rike, otsa lõppenud kütus või rehvi purunemine.

Kui autoga edasi liikuda ei saa, ei tähenda, et selle ilmtingimata puksiiriga ära peab viima. Vahel saab meie autospetsialistide kaasabil probleem kiiremini lahendatud, kui võis ette kujutada.

Teinekord piisab vaid rikkis autoosa parandamisest või vahetamisest kohapeal ning teekond saab kiiresti jätkuda. Meie autospetsialistid teenindavad Teid ööpäevaringselt. Anna spetsialistile võimalikult põhjalik ülevaade oma probleemist ning leiame Teile sobivama lahenduse – olgu selleks autoabi, kävitusabi või puksiiriteenus – asjatundlik ja kiiret abi on garanteeritud.

Kui siiski selgub, et kohapealne parandus ei ole võimalik, pukseerime Teie auto kiiremaisse remonditöökotta. Teenuse paremaks ja kiiremaks osutamiseks omame koostööpartnerite võrgustikku üle Eesti ja saame Teile appi tulla ka Lätis ja Leedus.

Võimalusel aitame Teie sõidukit remontida kohapeal, et saaksite teekonda jätkata. Autoabi teenuste hulka kuuluvad:

Remondiabi

Võimalusel aitame Teie sõidukit remontida kohapeal, et saaksite teekonda jätkata. Toome kohale vajaliku varuosa ja parandame kiiresti Teie sõiduki.

Pukseerimine

Sõiduauto, veoauto pukseerimine ja autode ning uunikumite vedu kinnises treileris.

Käivitusabi 12-ja 24 V

Aitame käivitada Teie teele jäänud sõiduauto või veoki. Saame Teid aidata Pärnu linna piires ja kaugemalgi.

Uste avamine

Kui autouksed on lukus ja võtmed kadunud või unustasite võtmed autosse, siis aitame avada Teie autouksed.

Rehviabi

Pärnu puksiiri teenusautod on varustatud kompressoritega ning seetõttu saame Teid aidata autorehvi täispumpamisega kohapeal või vajadusel varuratta allapanekuga.

Võta meiega kindlasti ühendust – tuleme Teile kohe appi!